Maraton Na Raty 2015

naraty (1)
Klasyfikacja końcowa (w sumie 42 km 195 m)

1. Mateusz Pawełczak – 2:36:00 – Złochowice / GOKiS Panki
2. Łukasz Sówka – 2:43:12 – Panki / GOKiS Panki
3. Wojciech Antczak – 2:50:21 – Cyganka / GOKiS Panki
4. Rafał Drynda – 2:53:43 – Krzepice / GOKiS Panki
5. Adam Piotrowski – 2:55:27 – Praszczyki / GOKiS Panki *
6. Edmund Belzyt – 3:08:24 – Częstochowa / Zabiegani Cze-wa *
7. Damian Jagielski – 3:13:35 – Kłobuck / NGB Kłobuck
8. Waldemar Wojciechowski – 3:23:18 – Częstochowa / Zabiegani Cze-wa *
9. / 1. K Magdalena Jagielska  – 3:34:38 – Kłobuck / NGB Kłobuck *
10. Sławomir Orzełek – 3:40:07 – Jaciska / Zabiegani Cze-wa
11. / 2. K Jolanta Wojciechowska – 4:17:58 – Częstochowa / Zabiegani Cze-wa *

Powyższa jedenastka zaliczyła „wymagane” 8 etapów.
Zawodnicy oznaczeni gwiazdką * zaliczyli 9 etapów, ale do klasyfikacji ogólnej zalicza się ich 8 najlepszych rezultatów.

naraty (2)

12. Tomasz Adamczyk – 2:48:53  – Częstochowa / Zabiegani Cze-wa
13. / 3. K Magdalena Oziębała – 2:55:38 – Truskolasy / GOKiS Panki

Powyższa dwójka zaliczyła 6 etapów.

14. Jan Cieśla – 2:06:07 – Porąbki / Falstart Rudniki

Powyższy zawodnik zaliczył 5 etapów.

15. Grzegorz Nowak – 1:03:58 – Kalej
16. / 4. K Julia Pyrak – 1:16:25 – Krzepice / GOKiS Panki
17. / 5. K Klaudia Cieśla – 1:22:09 – Porąbki / Falstart Rudniki

Powyższa trójka zaliczyła 3 etapy.

18. Robert Nowak – 45:38 – Kalej
19. Dariusz Bińczyk – 45:19 – Częstochowa / Zabiegani Cze-wa
20. Przemysław Kilan – 46:43 – Iwanowice Duże
21. Patryk Grąncki – 50:02 – Panki / GOKiS Panki
22. / 6. K Anna Kołodziejczyk – 23:43 – Częstochowa / Zabiegani Cze-wa
23. / 7. K Karina Korzonek – 50:48 – Przystajń / GOKiS Panki
24. / 8. Anna Galiczak – 58:18 – Przystajń / NGB Kłobuck

Powyższa siódemka zaliczyła 2 etapy.

25. Marek Sokołowski – 19:20 – Mysłowice – Wesoła / Skok Wesoła
26. Dariusz Lubosz – 20:22 – Szarlejka
27. Stanisław Wrzesiński – 21:05 – Kuleje / GOKiS Panki
28. Sylwester Mazela – 22:01 – Kamyk / NGB Kłobuck
29. Mariusz Kowalik – 22:03 – Kłobuck / NGB Kłobuck
30. Paweł Lelit – 22:23 – Kłobuck
31. Tomasz Mikołajczyk – 22:35 – Krzepice
32. Marcin Kołodziej – 23:24 – Kalej / NGB Kłobuck
33. Andrzej Palmąka – 23:55 – Olesno
34. Grzegorz Welm – 24:23 – Częstochowa / Zabiegani Cze-wa
35. Piotr Kilan – 30:22 – Iwanowice Duże / NGB Kłobuck

Powyższa jedenastka zaliczyła 1 etap.

Aby być branym pod uwagę przy ustalaniu klasyfikacji końcowej należało zaliczyć 8 z 9 etapów (ostatni obowiązkowo).

naraty (3)

I etap
5200 m
13.12.2014
endomondo

Foto: facebook.com/StowarzyszeniePrzyjaciolPanek

1. Mateusz Pawełczak – 19:25 – Złochowice / GOKiS Panki
2. Łukasz Sówka – 19:30 – Panki / GOKiS Panki
3. Wojciech Antczak – 20:45 – Cyganka / GOKiS Panki
4. Rafał Drynda – 21:29 – Krzepice / GOKiS Panki
5. Tomasz Mikołajczyk – 22:35 – Krzepice
6. Adam Piotrowski – 23:11 – Praszczyki / GOKiS Panki
7. Edmund Belzyt – 23:21 – Częstochowa / Zabiegani Cze-wa
8. Waldemar Wojciechowski – 25:11 – Częstochowa / Zabiegani Cze-wa
9. Magdalena Jagielska – 25:45 – Kłobuck / NGB Kłobuck
10. Tomasz Adamczyk – 25:54  – Częstochowa / Zabiegani Cze-wa
11. Sławomir Orzełek – 27:18 – Jaciska / Zabiegani Cze-wa
12. Magdalena Oziębała – 29:16 – Truskolasy / GOKiS Panki
13. Jolanta Wojciechowska – 33:50 – Częstochowa  / Zabiegani Cze-wa

II etap
5200 m
20.12.2014

1. Łukasz Sówka – 19:42
2. Mateusz Pawełczak – 19:43
3. Wojciech Antczak – 20:48
4. Rafał Drynda – 21:22
5. Sylwester Mazela – 22:01
6. Adam Piotrowski – 22:26
7. Edmund Belzyt – 22:51
8. Damian Jagielski – 23:59
9. Karina Korzonek – 24:21
10. Waldemar Wojciechowski – 24:38
11. Magdalena Jagielska – 25:19
12. Magdalena Oziębała – 28:29
13. Jolanta Wojciechowska – 32:11

III etap
5200 m
27.12.2014

1. Mateusz Pawełczak – 19:06
2. Marek Sokołowski – 19:20
3. Łukasz Sówka – 19:47
4. Rafał Drynda – 21:30
5. Adam Piotrowski – 21:40
6. Mariusz Kowalik – 22:03
7. Przemysław Kilan – 23:20
8. Damian Jagielski – 23:27
9. Edmund Belzyt – 23:37
10. Magdalena Jagielska – 24:54
11. Waldemar Wojciechowski – 25:55
12. Klaudia Cieśla – 26:35
13. Jan Cieśla – 26:36
14. Tomasz Adamczyk – 28:20
15. Sławomir Orzełek – 28:21
16. Jolanta Wojciechowska – 32:24

IV etap
5200 m
03.01.2015

1. Łukasz Sówka – 19:41
2. Mateusz Pawełczak – 19:42
3. Stanisław Wrzesiński – 21:05
4. Grzegorz Nowak – 21:08
5. Rafał Drynda – 21:17
6. Wojciech Antczak – 21:31
7. Adam Piotrowski – 21:41
8. Robert Nowak – 22:33
9. Przemysław Kilan – 23:23
10. Marcin Kołodziej – 23:24
11. Edmund Belzyt – 24:07
12. Damian Jagielski – 24:52
13. Waldemar Wojciechowski – 25:14
14. Magdalena Jagielska – 26:10
15. Sławomir Orzełek – 27:15
16. Piotr Kilan – 30:22
17. Jolanta Wojciechowska – 32:37

V etap
5200 m
10.01.2015

1. Mateusz Pawełczak – 19:52
2. Łukasz Sówka – 20:17
3. Grzegorz Nowak – 21:16
4. Wojciech Antczak – 22:01
5. Rafał Drynda – 22:11
6. Adam Piotrowski – 22:18
7. Edmund Belzyt – 24:02
8. Damian Jagielski – 24:48
9. Waldemar Wojciechowski – 25:44
10. Karina Korzonek – 26:27
11. Magdalena Jagielska – 27:14
12. Sławomir Orzełek – 27:35
13. Tomasz Adamczyk – 28:22
14. Jolanta Wojciechowska – 33:01

VI etap
5200 m
17.01.2015

1. Łukasz Sówka – 19:41
2. Mateusz Pawełczak – 19:42
3. Wojciech Antczak – 20:35
4. Rafał Drynda – 20:40
5. Adam Piotrowski – 21:20
6. Dariusz Bińczyk – 21:57
7. Edmund Belzyt – 22:54
8. Damian Jagielski – 23:21
9. Anna Kołodziejczyk – 23:43
10. Waldemar Wojciechowski – 24:31
11. Magdalena Jagielska – 25:18
12. Jan Cieśla – 25:26
13. Sławomir Orzełek – 27:06
14. Magdalena Oziębała – 28:41
15. Jolanta Wojciechowska – 30:41

VII etap
5200 m
24.01.2015

1. Mateusz Pawełczak – 18:12
2. Łukasz Sówka – 19:55
3. Rafał Drynda – 19:56
4. Wojciech Antczak – 20:02
5. Dariusz Lubosz – 20:22
6. Adam Piotrowski – 21:06
7. Paweł Lelit – 22:23
8. Edmund Belzyt – 22:48
9. Damian Jagielski – 23:08
10. Waldemar Wojciechowski – 24:29
11. Julia Pyrak – 25:04
12. Jan Cieśla – 25:09
13. Magdalena Jagielska – 25:56
14. Tomasz Adamczyk – 26:09
15. Klaudia Cieśla – 26:14
16. Sławomir Orzełek – 26:18
17. Magdalena Oziębała – 29:38
18. Jolanta Wojciechowska – 31:06

VIII etap
5200 m
31.01.2015

1. Adam Piotrowski – 21:17
2. Grzegorz Nowak – 21:34
3. Wojciech Antczak – 22:03
4. Robert Nowak – 23:15
5. Edmund Belzyt – 23:28
6. Damian Jagielski – 23:46
7. Patryk Grąncki – 23:52
8. Julia Pyrak – 25:52
9. Jan Cieśla – 25:54
10. Waldemar Wojciechowski – 26:04
11. Sławomir Orzełek – 26:58
12. Magdalena Jagielska – 28:07
13. Anna Galiczak – 28:33
14. Magdalena Oziębała – 29:24
15. Jolanta Wojciechowska – 31:40
16. Tomasz Adamczyk – 31:40

IX etap
5795 m
07.02.2015

1. Mateusz Pawełczak – 20:18
2. Wojciech Antczak – 22:36
3. Dariusz Bińczyk – 23:22
4. Adam Piotrowski – 23:39
5. Andrzej Palmąka – 23:55
6. Łukasz Sówka – 24:19
7. Grzegorz Welm – 24:23
8. Rafał Drynda – 25:18
9. Edmund Belzyt – 25:23
10. Patryk Grąncki – 26:10
11. Damian Jagielski – 26:14
12. Julia Pyrak – 26:19
13. Anna Kołodziejczyk – 26:57
14. Waldemar Wojciechowski – 27:35
15. Jan Cieśla – 28:02
16.  Tomasz Adamczyk – 28:28
17. Klaudia Cieśla – 29:11
18. Sławomir Orzełek – 29:16
19. Anna Galiczak – 29:45
20. Magdalena Oziębała – 30:10
21. Magdalena Jagielska – 34:02
22. Jolanta Wojciechowska – 34:18